#StandWithUkraine

Підтримуємо Україну разом


Zebra Technologies - завжди там де бізнес!


Ми продовжуємо працювати на користь наших клієнтів. 

Інформація для партнерів

Illustration

ПРАЦЮЙТЕ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО З PARTNERCONNECT

Коли Ви приєднуєтеся до програми для партнерів Zebra® PartnerConnect, ви не просто отримуєте широкий доступ до лідируючого на ринку портфеля продуктів та матеріалів та найкращих у своєму класі послуг, ви освоюєте нові способи отримання доходу. Ви отримуєте доступ до доступних лише партнерам ресурсів, які допоможуть вам швидше та ефективніше вийти на ринок та надавати комплексні рішення, які відповідають сьогоднішнім потребам клієнтів.

Illustration

РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ І ПРОМИСЛОВИХ ГАЛУЗЕЙ

Щоб задовольнити своїх клієнтів та отримати конкурентну перевагу, надайте співробітникам, що взаємодіють з клієнтами, бізнес-рішення, які дозволяють виконувати роботу краще, швидше та ефективніше. Обладнання, програмне забезпечення, витратні матеріали та послуги Zebra допоможуть вам.

Illustration

ZEBRA TECHNOLOGIES - ЦЕ ЗАВЖДИ РІШЕННЯ ДЛЯ ГАЛУЗЕЙ БІЗНЕСУ

Технологічні рішення, вибрані з урахуванням потреб вашої галузі, можуть дати вам конкурентні переваги. Оптимальне поєднання обладнання, програмного забезпечення та послуг Zebra, що відповідає вимогам вашої галузі, — це і є найкращий вибір.

Business Consulting

Multipurpose assistance for online stores and offline retail businesses.

Illustration

Продукти Zebra Technologies

Illustration

Мобільні комп'ютери Zebra

Мобільні комп'ютери та програмні засоби Zebra допоможуть вам підвищити свою продуктивність. Надійна робота, міцна конструкція та вбудовані інтелектуальні функції для вирішення повсякденних бізнес-задач.

Illustration

Прінтери Zebra

Якщо у партнера є особливі потреби до процесу друку прінтера - Zebra готова запропонувати Вам потрібне рішення ваших задач. Друкуйте за допомогою прінтерів Zebra: впевнено, надійно і безпечно.

Illustration

Сканера штрихкодів Zebra

Вибираючи сканер штрих-кодів, в першу чергу ви шукаєте можливості сканування. Це можливість сканувати забруднені або пошкоджені штрих-коди, використовувати сканер у важких умовах і не мати проблем при виконанні повсякденних операцій - рішення від Zebra для вас та ваших клієнтів.

Illustration

Витратні матеріали Zebra

Витратні матеріали для друку шрихкодів, RFID-міток та карт, що відповідають вашим вимогам до якості та міцності.

Business Consulting

Multipurpose assistance for online stores and offline retail businesses.

Новини

Наші послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ
КОНСАЛТИНГ

Наше основне завдання полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку та використанні науково-технічних та організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області та проблем клієнта. Ми пропонуємо кращі рішення по оптимізації бізнес-процесів замовника, враховуючи потреби клієнта і використовуючи наш досвід та новітні технології.

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія надає організаційну підтримку що до гарантійного ремонту, а також післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

ДЕМО
ОБЛАДНАННЯ

Задля забезпечення партнерів обладнанням для тестування та демонстрації замовникам, ми постійно підтримуємо та поповнюємо фонд найпопулярніших моделей. Для оформлення заявки потрібно заповнити гарантійний лист та надіслати его підписану копію на нашу електронну пошту. Демо обладнання доступно лише для зареєстрованих партнерів.

Контакти

Не соромтесь звертатись до нас з будь-яких ділових, медіа чи промо запитів:

Адреса

вул.Вікентія Хвойки 18/14, корпус 25 Київ, 04080, Україна

Робочі години

Понеділок - П'ятниця: 9:30 - 17:00Суббота - Неділя: вихідні

Contacts

au.moc.vnk%40diselas

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.