#StandWithUkraine

Підтримуємо Україну разом
Sewoo - оперативне маркування продукції для Вас!

          Інформація для партнерів

Illustration

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВИРОБНИКА ДЛЯ ПАРТНЕРІВ SEWOO

Компанія Sewoo запрошує партнерів ознайомитись з офіційним сайтом, та дізнатись більше про продукцію чекових принтерів та єтикеток від Sewoo. Нова продукція та можливості відкриють вам нові горизонти розвитку вашого бізнесу. Ставайте партнерами Sewoo та вивчайте нову продукцію на сайті виробника. 

Illustration

РІШЕННЯ ДЛЯ СКЛАДІВ ТА КУРЬЄРСЬКИХ СЛУЖБ

Компанія Sewoo пропонує партнерам чекові та єтикеточні принтери, а також мобільні принтери. Рішення для друку Sewoo широко використовуються в сферах транспортування та логістики, таких як склади, логістичні центри відправлення та аеропорти. зручно використовувати в курьєрських службах доставки, друкувати єтикетки чи чеки на місці видачі або при сортуванні товару, а також оптимізувати обслуговування на ваших складах.

Illustration

РІШЕННЯ ДЛЯ ГАЛУЗІ МЕДИЦИНИ ВІД SEWOO

Принтери Sewoo активно використовуються у рішеннях для галузі медицини. Рішення для друку Sewoo використовуються для отримання інформації про пацієнта, результатів медичного обстеження та етикетки з рецептом у закладі охорони здоров’я. Sewoo представляє високоякісні етикеткові продукти, оптимізовані для промислового середовища, де потрібна точність. 

Illustration

Обладнання Sewoo

Illustration

Настільні принтери Sewoo

Настільні чекові принтери, принтери єтикеток Sewoo та рішення для друку широко використовуються у виробничих галузях, таких як виробничий майданчик, склад і фабрика, а також аєропорт та рознічні точки продажу товарів. Надійна робота та швидкість друку для вирішення повсякденних бізнес-задач у різних галузях виробництва.

Illustration

Мобільні принтери Sewoo

Оптимізувати робочі процеси тепер зручніше і швидше можна в будь якому місці з портативними мобільними принтерами Sewoo. Sewoo представляє високоякісні етикеткові продукти, оптимізовані для промислового середовища, де потрібна точність, швидкість та потужність. Мобільні принтери від Sewoo для швидкого роздрібного друку єтикеток та чеків, білетів та логістичних міток. 

Новини

Наші послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ
КОНСАЛТИНГ

Наше основне завдання полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку та використанні науково-технічних та організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області та проблем клієнта. Ми пропонуємо кращі рішення по оптимізації бізнес-процесів замовника, враховуючи потреби клієнта і використовуючи наш досвід та новітні технології.

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія надає організаційну підтримку що до гарантійного ремонту, а також післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

ДЕМО
ОБЛАДНАННЯ

Задля забезпечення партнерів обладнанням для тестування та демонстрації замовникам, ми постійно підтримуємо та поповнюємо фонд найпопулярніших моделей. Для оформлення заявки потрібно заповнити гарантійний лист та надіслати его підписану копію на нашу електронну пошту. Демо обладнання доступно лише для зареєстрованих партнерів.

Контакти

Не соромтесь звертатись до нас з будь-яких ділових, медіа чи промо запитів:

Адреса

вул.Вікентія Хвойки 18/14, корпус 25 Київ, 04080, Україна

Робочі години

Понеділок - П'ятниця: 9:30 - 17:00Суббота - Неділя: вихідні

Contacts

au.moc.vnk%40diselas

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.