#StandWithUkraine

Підтримуємо Україну разом

Обладнання P2C - POS Термінали та Kiosk для Вас!

          Інформація для партнерів

Illustration

ДІЗНАВАЙСЯ БІЛЬШЕ НА САЙТІ ВИРОБНИКА P2C ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Компанія P2C запрошує партнерів ознайомитись з офіційним сайтом, та дізнатись більше про продукцію P2C POS терміналів та Кіосків. Нове обладнання кіосків та POS для торгових залів дає можливості відкрити вам нові горизонти розвитку вашого бізнесу та привабити нових клієнтів з удосконаленням сервісу. Ставайте партнерами P2C та ознайомлюйтесь з новою продукцією на сайті виробника. 

Illustration

РІШЕННЯ P2C ДЛЯ СФЕРИ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ 

Компанія P2C пропонує обладнання та рішення, які підвищують ефективність роздрібної торгівлі, і пропонує легкі рішення самообслуговування для зручності клієнтів. POS термінали та кіоски P2C – це відомий стандарт обладнання самообслуговування для супермаркетів та гіпермаркетів, використовуються як на стінах залу, так і на окремо стоячих стійках для точного та швидкого набору та оплати товарів, а також оптимізувати обслуговування в залах біля кас.

Illustration

РІШЕННЯ P2C ДЛЯ СФЕРИ РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ ТА САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Обладнання та рішення P2C кас самообслуговування та кіосків широко використовуються у галузі ресторанного бізнесу, кейтерінгу, кафе з опцією самовибору та самообслуговування. Тепер з новітніми технологіями P2C POS - терміналами та Кіосками замовлення для клієнта зробити легко, зручно та швидко, уникаючи великих черг. 

Illustration

Обладнання P2C

Illustration

POS Термінали P2C

Компанія P2C пропронує обладнання рішень у сфері самообслуговування, створених для задоволення потреб покупців рітейлових/ магазинів роздрібної торгівлі. Сучасний дизайн рішення, що підтримує споживачів при самообслуговуванні на касі і заохочує до покупок, і простота в використанні допомогає в самообслуговуванні. POS термінали P2C допоможуть Вам у вирішення повсякденних бізнес-задач у різних галузях продажу товарів.

Illustration

Кіоски P2C

Оптимізувати робочі процеси тепер зручніше і швидше можна за допомогою P2C Kiosk. P2C пропонує універсальні і модульні системи роздрібної торгівлі - Кіоски для роздрібної торгівлі в сфері ресторанного бізнесу і HoReCa. Ви можете підвищити лояльність клієнтів і збільшити продажі завдяки швидкому і зручному замовленню без черг, та зменшити час на виконання замовлення.  

Новини

Наші послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ
КОНСАЛТИНГ

Наше основне завдання полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку та використанні науково-технічних та організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області та проблем клієнта. Ми пропонуємо кращі рішення по оптимізації бізнес-процесів замовника, враховуючи потреби клієнта і використовуючи наш досвід та новітні технології.

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія надає організаційну підтримку що до гарантійного ремонту, а також післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

ДЕМО
ОБЛАДНАННЯ

Задля забезпечення партнерів обладнанням для тестування та демонстрації замовникам, ми постійно підтримуємо та поповнюємо фонд найпопулярніших моделей. Для оформлення заявки потрібно заповнити гарантійний лист та надіслати его підписану копію на нашу електронну пошту. Демо обладнання доступно лише для зареєстрованих партнерів.

Контакти

Не соромтесь звертатись до нас з будь-яких ділових, медіа чи промо запитів:

Адреса

вул.Вікентія Хвойки 18/14, корпус 25 Київ, 04080, Україна

Робочі години

Понеділок - П'ятниця: 9:30 - 17:00Суббота - Неділя: вихідні

Contacts

au.moc.vnk%40diselas

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.