#StandWithUkraine

Підтримуємо Україну разом


Honeywell - це завжди допомога організаціям подолати бар’єри та досягти операційної досконалостіІнформація для партнерів

Illustration

ПРАЦЮЙТЕ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО З ПАРТНЕРСЬКИМ ПОРТАЛОМ ВІД HONEYWELL

Компанія Honeywell запрошує Вас стати партнером Дистриб'ютора KNV та компанії Honeywell, а також завітати на сайт виробника обладнання Honeywell та дізнатись більше про портфель продукції. Ви отримаєте доступ до доступних лише партнерам ресурсів, які допоможуть вам швидше та ефективніше вийти на ринок та надавати комплексні рішення, які відповідають сьогоднішнім потребам клієнтів.

Illustration

РІШЕННЯ HONEYWELL ДЛЯ РИНКУ ТА ПРОМИСЛОВИХ ГАЛУЗЕЙ

Компанія Honeywell співпрацює з багатьма галузями. Виберіть свою галузь і дізнайтесь, які Honeywell рішення допоможуть вам стати ефективнішими, підвищити виробництво та скоротити витрати, Обладнання сканерів, принтерів, програмне забезпечення, витратні матеріали та послуги Honeywell допоможуть вам.

Illustration

РІШЕННЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ВІД HONEYWELL

Технологічні рішення, вибрані з урахуванням потреб вашої галузі, можуть дати вам конкурентні переваги. Відповідайте сучасним вимогам за допомогою обладнання для автоматизації та програмного забезпечення від Honeywell. Обладнання Honeywell допомогає складу в основних робочих процесах, включаючи вхідну та вихідну обробку данних, комплектування замовлень і поповнення складу.

Illustration

Обладнання Honeywell 

Illustration

Мобільні комп'ютери Honeywell

Мобільні комп'ютери та програмні засоби Honeywell допоможуть вам підвищити свою продуктивність. Мобільні комп’ютери для різноманітних галузей, включаючи роздрібну торгівлю та логістичні вузли і складські приміщення, галузь медицини, та на виробництві. Набір кишенькових, портативних і транспортних мобільних комп’ютерів Honeywell розроблений, щоб відповідати вимогам вашого мобільної робочого коллективу.

Illustration

Прінтери Honeywell

Принтери Honeywell для будь-яких умов і застосувань, від легких до надміцних моделей. Honeywell пропонує у портфоліо настільні принтери, промислові, мобільні прінтери та витратні матеріали до них. Принтери виконують операції друку, будь то етикеток зі штрих-кодом, квитків чи бірок, або чеків. Оптимізація ваших операцій друку в масштабах підприємства має бути легкою для розгортання та максимізувати віддачу від ваших інвестицій. Honeywell пропонує широкий спектр рішень для будь-якого середовища чи застосування друку..

Illustration

Сканера штрихкодів від Honeywell

Представляємо великий різновид сканерів штрихкодів від Honeywell, від роздрібної торгівлі до виробництва, сканери штрих-кодів створені спеціально для потреб бізнесу. Високоточні та адаптивні зчитувачі штрих-кодів Honeywell забезпечують чудову продуктивність сканування штрих-кодів і збору даних в різних галузях використання. Завдяки найкращій у галузі продуктивності сканування зчитувачі штрих-кодів Honeywell можуть швидко й точно зчитувати навіть пошкоджені штрих-коди, щоб робочі процеси були оптимізованими. Сканери Honeywell дають підприємствам свободу розгортати їх відповідно до критично важливих бізнес-потреб, незалежно від того, чи розташовані вони в точці продажу, чи над конвеєрною стрічкою складу, чи встановлені на стіні для швидкого доступу.

Новини

Наші послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ
КОНСАЛТИНГ

Наше основне завдання полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку та використанні науково-технічних та організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області та проблем клієнта. Ми пропонуємо кращі рішення по оптимізації бізнес-процесів замовника, враховуючи потреби клієнта і використовуючи наш досвід та новітні технології.

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія надає організаційну підтримку що до гарантійного ремонту, а також післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

ДЕМО
ОБЛАДНАННЯ

Задля забезпечення партнерів обладнанням для тестування та демонстрації замовникам, ми постійно підтримуємо та поповнюємо фонд найпопулярніших моделей. Для оформлення заявки потрібно заповнити гарантійний лист та надіслати его підписану копію на нашу електронну пошту. Демо обладнання доступно лише для зареєстрованих партнерів.

Контакти

Не соромтесь звертатись до нас з будь-яких ділових, медіа чи промо запитів:

Адреса

вул.Вікентія Хвойки 18/14, корпус 25 Київ, 04080, Україна

Робочі години

Понеділок - П'ятниця: 9:30 - 17:00Суббота - Неділя: вихідні

Contacts

au.moc.vnk%40diselas

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.