#StandWithUkraine

Підтримуємо Україну разом

DIGI - це світовий стандарт вагового обладнання для супермаркетів та гіпермаркетів


Інформація для партнерів

Illustration

ДІЗНАВАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ НА ПОРТАЛІ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ DIGI

Компанія DIGI запрошує Вас стати партнером Дистриб'ютора Компанії Надійних Відносин та завітати на сайт виробника обладнання Digi. Ви можете ознайомитись на потралі з великим асортиментом вагового обладнання для супермаркетів та гіпермарметів, а також дізнатись всі можливості реалізації портфоліо Digi у ваших проектах, які будуть відповідати сьогоднішнім потребам клієнтів.

Illustration

РІШЕННЯ DIGI ДЛЯ СФЕРИ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ

Компанія DIGI пропонує продукти та рішення, які підвищують ефективність роздрібної торгівлі, і прагне надавати підтримку, яка перевищує очікування клієнтів. Вагові рішення DIGI – це світовий стандарт вагового обладнання для супермаркетів та гіпермаркетів, використовуються у вагових відділах для точного та швидкого зважування овочів, фруктів, круп, кулінарії.

Illustration

РІШЕННЯ DIGI ДЛЯ ХАРЧОВОЇ ІНДУСТРІЇ ТА ВАГОВОГО ПАКУВАННЯ

Технологічні рішення вагового обладнання DIGI широко використовуються у всьому світі. У харчовій індустрії можна використовувати вагове обладнання для пакування та зважування товару на складах, виробництвах та продуктових цехах. DIGI надає передові рішення для харчової промисловості з широким асортиментом продуктів і новітніми технологіями.

Illustration

              Обладнання DIGI 

Illustration

Ваги для роздрібної торгівлі DIGI

Компанія KNV Distribution має у своєму портфелі дистрибуції торгові ваги з чекодруком від японської компанії DIGI. Ваги з друком етикетки DIGI – це світовий стандарт вагового обладнання для супермаркетів та гіпермаркетів, використовуються у вагових відділах для точного та швидкого зважування овочів, фруктів, круп, кулінарії.Ваги DIGI відрізняються надійністю навіть при інтенсивному використанні, функціональності та зручності в інтеграції, та адмініструванні, а також допоможуть замовнику підвищити свою продуктивність. 

Illustration

Ваги самообслуговування з чекодруком від DIGI

Компанія DIGI презентує ваги для будь-яких умов і застосуваньв в роздрібній торгівлі, фармацепції та в індустрії харчового виробництва з можливістю друку чеків та етикеток . Ваги самообслуговування DIGI презентують лінійку від універсальних ваг для обслуговування прилавків до будь-яких потреб, відповідно до умов магазину. Портфоліо вагів самообслуговування пропонує комплексну, просту у використанні роботу з багатьма опціями для клієнтів..

Новини

Наші послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ
КОНСАЛТИНГ

Наше основне завдання полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку та використанні науково-технічних та організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області та проблем клієнта. Ми пропонуємо кращі рішення по оптимізації бізнес-процесів замовника, враховуючи потреби клієнта і використовуючи наш досвід та новітні технології.

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія надає організаційну підтримку що до гарантійного ремонту, а також післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

ДЕМО
ОБЛАДНАННЯ

Задля забезпечення партнерів обладнанням для тестування та демонстрації замовникам, ми постійно підтримуємо та поповнюємо фонд найпопулярніших моделей. Для оформлення заявки потрібно заповнити гарантійний лист та надіслати его підписану копію на нашу електронну пошту. Демо обладнання доступно лише для зареєстрованих партнерів.

Контакти

Не соромтесь звертатись до нас з будь-яких ділових, медіа чи промо запитів:

Адреса

вул.Вікентія Хвойки 18/14, корпус 25 Київ, 04080, Україна

Робочі години

Понеділок - П'ятниця: 9:30 - 17:00Суббота - Неділя: вихідні

Contacts

au.moc.vnk%40diselas

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.