#StandWithUkraine

Підтримуємо Україну разом

Diebold Nixdord - Каси самообслуговування, POS - термінали та рішення автоматизації торгівлі!

 

          Інформація для партнерів

Illustration

ПРАЦЮЙТЕ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО З ПАРТНЕРСЬКИМ ПОРТАЛОМ ВІД DIEBOLD NIXDORF 

Стати партнером Diebold Nixdorf стало тепер легше. Ви можете ознайомитись з сайтом виробника обладнання Diebold Nixdorf та отримати широкий доступ до лідируючого на ринку портфеля продуктів та матеріалів, та надавати комплексні рішення, які відповідають сьогоднішнім потребам клієнтів. Diebold Nixdorf пропонує Вам каси самообслуговування, POS - термінали та рішення автоматизації торгівлі

Illustration

РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ

Бути на крок попереду в сучасному роздрібному середовищі є викликом для кожної галузі, але Diebold Nixdorf робить це легко. Якою б галуззю ви не займалися та якою б ви не уявляли собі систему роздрібного магазину, наші рішення дозволять вам перевершити очікування ваших клієнтів. Diebold Nixdorf працює у сфері роздрібних магазинів, ресторанів швидкого харчування, HoReCa та сферах самообслуговування

Illustration

РІШЕННЯ IN-STORE ДЛЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ 

Досвід роботи в магазині є важливою частиною подорожей клієнтів і партнерів, а технології та послуги мають вирішальне значення, щоб зробити це максимально безперебійним та зручним процесом. Diebold Nixdorf допомогає розробити нові бізнес-стратегії та надати індивідуальні технологічні рішення, які покращать роботу в магазині для ваших клієнтів. Для вашої зручності пропонуємо Вам стаціонарне обладнання на місця для продажів, каси самообслуговування та мобільні рішення

Data Deploy

Our company provides professional data employment for clients all over the world.

Business Consulting

Multipurpose assistance for online stores and offline retail businesses.

Обладнання Diebold Nixdorf

Illustration

DN Series™ EASY ONE

Компанія Diebold Nixdorf оголосила про запуск DN Series™ EASY, нового сімейства рішень у сфері самообслуговування, створених для задоволення потреб покупців рітейлових/ магазинів роздрібної торгівлі.
Серія DN Series™ EASY ОNE - Гнучкий дизайн рішення, що підтримує споживачів при самообслуговуванні на касі, дизайн і простота в використанні DN Series™ EASY ОNE допомогає в самообслуговуванні. 

Illustration

DN POS-системи для рітейлової сфери

Diebold Nixdorf пропонує універсальні і модульні системи роздрібної торгівлі. Відкрийте для себе сімейство POS-рішень для роздрібної торгівлі DN Series™ BEETLE A Family: найвища надійність, функціональність і гнучкість, розроблена для сучасного середовища роздрібної торгівлі та завтрашнього дня.

Illustration

Кіоски та стійки для самостійного замовлення

Швидкість обслуговування є вирішальним елементом, який впливає на задоволеність споживачів і покращує продажі. Клієнти віддають перевагу магазинам, які дозволяють їм швидко завершити свої покупки. Забезпечте швидші транзакції та коротші черги з інтерактивними кіоскамиDN K-two , щоб ви могли підвищити задоволеність клієнтів і збільшити продажі.Рішення для самообслуговування можуть зменшити час транзакцій і підтримувати прийом замовлень, обслуговування, інформацію про продукти, продаж квитків і замовлення їжі. 

Новини

Наші послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ
КОНСАЛТИНГ

Наше основне завдання полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку та використанні науково-технічних та організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області та проблем клієнта. Ми пропонуємо кращі рішення по оптимізації бізнес-процесів замовника, враховуючи потреби клієнта і використовуючи наш досвід та новітні технології.

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія надає організаційну підтримку що до гарантійного ремонту, а також післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

ДЕМО
ОБЛАДНАННЯ

Задля забезпечення партнерів обладнанням для тестування та демонстрації замовникам, ми постійно підтримуємо та поповнюємо фонд найпопулярніших моделей. Для оформлення заявки потрібно заповнити гарантійний лист та надіслати его підписану копію на нашу електронну пошту. Демо обладнання доступно лише для зареєстрованих партнерів.

Контакти

Не соромтесь звертатись до нас з будь-яких ділових, медіа чи промо запитів:

Адреса

вул.Вікентія Хвойки 18/14, корпус 25 Київ, 04080, Україна

Робочі години

Понеділок - П'ятниця: 9:30 - 17:00Суббота - Неділя: вихідні

Contacts

au.moc.vnk%40diselas

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.