#StandWithUkraine

Підтримуємо Україну разом


Citizen - це професіональні рішення для друку!          Інформація для партнерів

Illustration

ПРАЦЮЙТЕ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО З ПАРТНЕРСЬКИМ ПОРТАЛОМ CITIZEN

Компанія Citizen запрошує вас приєднатись до програми для партнерів на офіційному сайті виробника Citizen. Ви зможете ознайомитись з портфелем продукції та принтерами, дізнатись нові можливості для розширення бізнесу та дістати більше інформації про все обладнання від Citizen. Приєднуйтеся зараз і отримуйте переваги від ексклюзивних партнерських пропозицій.

Illustration

РІШЕННЯ ДЛЯ СКЛАДІВ, КУРЬЄРСЬКИХ СЛУЖБ ТА ЛОГІСТИЧНИХ ХАБІВ

Citizen представляє надійні сумісні принтери для оптимізації обслуговування на ваших складах, та в логістичних транспортних вузлах. Принтери також зручно використовувати в курьєрських службах доставки, друкувати єтикетки чи чеки на місці видачі або при сортуванні товару. Точний, надійний друк можна обрати з великого ассортименту принтерів від Citizen

Illustration

CITIZEN ДЛЯ ГАЛУЗІ HОRECA ТА РОЗДРІБНОГО БІЗНЕСУ

З великим вибором принтерів від компанії Сitizen ви зможете друкувати єтикетки, чеки та навіть квитки в галузі розваг та роздрібної торгівлі. Портативні мобільні та настільні принтери Сitizen -конкурентноспроможні та високопродуктивні, і відповідають потребам аптек, барів, готелів і ресторанів.

Illustration

Продукти Citizen

Illustration

Настільні принтери Citizen

Сitizen пропонує широкий вибір високопродуктивних принтерів штрих-кодів і етикеток та чеків, які не потребують постійного обслуговування. Надійна робота, міцна конструкція та швидкість друку для вирішення повсякденних бізнес-задач у різних галузях виробництва.

Illustration

Мобільні принтери Citizen

Портативні потужні принтери від Citizen для швидкого роздрібного друку єтикеток та чеків, білетів та логістичних міток. Розширюйте бізнес, а Сitizen знайде для вас потрібне рішення ваших задач. Друкуйте за допомогою прінтерів Citizen швидко та будь-де. 

Illustration

Промислові принтери

Промислові настільні принтери Citizen поєднують у собі продуктивність і надійність для доставки сотень етикеток щодня. Ці потужні пристрої також розроблені для забезпечення максимальної надійності з суцільнометалевою друкуючою голівкою в більшості моделей, що забезпечує надзвичайно тривалу службу.

Новини

Наші послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ
КОНСАЛТИНГ

Наше основне завдання полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку та використанні науково-технічних та організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області та проблем клієнта. Ми пропонуємо кращі рішення по оптимізації бізнес-процесів замовника, враховуючи потреби клієнта і використовуючи наш досвід та новітні технології.

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія надає організаційну підтримку що до гарантійного ремонту, а також післягарантійне сервісне обслуговування обладнання.

ДЕМО
ОБЛАДНАННЯ

Задля забезпечення партнерів обладнанням для тестування та демонстрації замовникам, ми постійно підтримуємо та поповнюємо фонд найпопулярніших моделей. Для оформлення заявки потрібно заповнити гарантійний лист та надіслати его підписану копію на нашу електронну пошту. Демо обладнання доступно лише для зареєстрованих партнерів.

Контакти

Не соромтесь звертатись до нас з будь-яких ділових, медіа чи промо запитів:

Адреса

вул.Вікентія Хвойки 18/14, корпус 25 Київ, 04080, Україна

Робочі години

Понеділок - П'ятниця: 9:30 - 17:00Суббота - Неділя: вихідні

Contacts

au.moc.vnk%40diselas

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.