МОБІЛЬНІ КОМП'ЮТЕРИ ZEBRA TC53/TC58

МОБІЛЬНІ КОМП'ЮТЕРИ ZEBRA TC53/TC58

МОБІЛЬНІ КОМП'ЮТЕРИ ZEBRA TC53/TC58

Представляємо Вам TC53 та TC58 – перші моделі нового покоління мобільних комп'ютерів Zebra, створених для підвищення ефективності та продуктивності користувачів.

Zebra ТС53 / Zebra TC58 з вимірюванням габаритів – це нове покоління рішень для збору даних. Перші моделі нового покоління мобільних комп'ютерів серії Zebra TC5X створені для підвищення ефективності та продуктивності користувачів з неймовірно міцною конструкцією.

Кращий у галузі передовий дисплей розміром 6 дюймів. Найбільший і яскравий дисплей з високою роздільною здатністю – найкраще рішення для пристроїв цього класу, з тонкою та міцною конструкцією.

Комп'ютери можуть бути оснащені стандартною батареєю 4400 мА-год та батареєю збільшеної ємності 6600 мА-год, а реалізована в батареях технологія Zebra PowerPrecision+ забезпечує заряд на всю робочу зміну та надає інформацію про стан батареї.

Нові рішення та сенсорні технології розширюють можливості пристроїв – від мобільних платежів до реєстрації розмірів посилок. Продуктивний та міцний ТСД з функцією вимірювання габаритів.

ТСД Zebra TC53 та Zebra TC58 мають унікальну камеру для вимірювання глибини та відкритий API, який дозволить передавати дані про габарити у зовнішні програми:

• Вимірювання коробок зі сторонами від 10 до 100 см

• При будь-якому освітленні всередині та зовні приміщень

• На будь-якому покритті: бетон, плитка, килим

• Наявність плівки та етикеток не впливають на точність вимірювань

Мобільні комп'ютери Zebra TC53/TC58 ідеально підійдуть для використання у магазинах роздрібної торгівлі, в логістичних центрах, поштових та в кур'єрських компаніях, на складах, тощо.

Дізнатись детальні технічні характеристики обладнання можна на офіційному сайті виробника Zebra: https://www.zebra.com/.../mobile.../handheld/tc53-tc58.html