Компанія Diebold Nixdorf активно впроваджує нову лінійку обладнання DN Series™ EASY!

Компанія Diebold Nixdorf активно впроваджує нову лінійку обладнання DN Series™ EASY!

Компанія Diebold Nixdorf активно впроваджує нову лінійку обладнання DN Series™ EASY, рішень у сфері самообслуговування, створених для задоволення потреб покупців рітейлових/ магазинів роздрібної торгівлі.

Рішення #DieboldNixdorf Self-Checkout самообслуговування пропонують величезні переваги клієнтам роздрібної торгівлі завдяки легкій у використовуванні, швидшій і гнучкішій касі.

Завдяки відкритості та модульності апаратного забезпечення DN SeriesTM EASY eXpress інтегрувати рішення для самоконтролю продуктів , які ви самостійно пробиваєте на касі - дуже легко. Поліпшення клієнтського досвіду було одразу помічено завдяки зменшенню черг і покинутих кошиків, а також збільшенню продажів.

Інтеграція обладнання самообслуговування DN Series™ EASY One, Easy eXpress та Easy Max здійснюєься дуже легко та зручно, замовляйте обладнання у дистриб’ютора KNV Distribution та впроваджуйте нові рішення з нами!

Дізнатись про рішення можна за посиланням:

https://www.dieboldnixdorf.com/en-us/retail/portfolio/systems/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR08AKe7hN6Rn2J6MO9THm0R1JvADizyIDgeDRlG-P2CUwrggM5Eldp6yZw_aem_NFgpUXMzzHQ3ympHotsBYw